Jantje Beton Online collectebus

Misschien heeft u de reclames op televisie al gezien: de Jantje Beton Collecte komt er weer aan.Jantje Beton is hét goede doel dat zich samen met kinderen inzet voor meer en uitdagender speelruimte en meer speeltijd.  Al jaren helpen de leden van Dorus Rijkers mee met de collecte. Met het inzamelen van geld worden duizenden andere kinderen door Jantje Beton ondersteund. Een mooie gedachte dat onze kinderen door mee te doen iets kunnen betekenen voor andere kinderen.

De collecte vindt plaats in de week van 4 tot en met 9 maart 2019. De leden van Dorus Rijkers lopen langs de deuren met hun collectebus. Sinds dit jaar bestaat er ook de mogelijkheid om online een donatie te doen via de online collectebus. Voor deze mogelijkheid gaat u naar: https://jantjebeton.digicollect.nl/susanne-rosman