Dorus Rijkers op het strandwalfestival – verenigingsmarkt

Op zaterdag 11 september was het om 11.00 uur verzamelen bij de scouting groep de Jaguars.
5 scoutinggroepen te weten de Dorus Rijkers, de Jaguars, de Hoeve, de MLK, en de Van Weerden Poelman hebben de gehele dag gezamenlijk geflyerd om kinderen enthousiast te maken voor Scouting. Het weer zat gelukkig ook mee , dus aan bezoekers niets te klagen. Natuurlijk hebben wij ( Ton, Erik, Marcel, Rene en Yvonne) iedereen die we aangesproken hebben, geattendeerd op onze open dag op zondag 27 september as maar ook uitgenodigd voor het strandwal @ parc  op zondag 13 september. Hier staan de scoutinggroepen ook hun club te promoten en kunnen onze leden en iedereen die langskomt kennis maken met activiteiten van de scouting, zoals broodbakken, eendjes hengelen in de boot, vlotvaren en nog veel meer.