Inpakken en… bijna wegwezen!

Het inpakken van onze spullen is begonnen! Tijdens het weekend van 23 en 24 januari zijn we samen met een aantal ouders aan de slag gegaan om de volledige inventaris van de Blub in te pakken en op te slaan in een van de 4 containers op het terrein. Dat betekende onder meer dat elke kerstbal, vlaggetje, totempaal, kampherinnering en verder alles wat je maar kan bedenken van de muur of het plafond gehaald moest worden. Daarna was het gelijk inpakken geblazen. Dankzij een enorme stapel dozen heeft vrijwel alles al een mooi plekje gekregen en staat er al heel veel klaar voor transport naar de opslag.

Komend weekend gaan we de allerlaatste spullen inpakken en in de container zetten. En dan nemen we afscheid van de Blub op de huidige locatie. Alle hulp is welkom!
We bedanken alle aanwezige ouders en scouts voor het vele werk dat we dit weekend al hebben kunnen doen. Zonder jullie waren we nooit zover gekomen.